Administrativni tajnik (m/ž) - rad na recepciji

Zagreb, Hrvatska

Electus DGS d.o.o. vodeća je agencija za privremeno zapošljavanje na području Hrvatske.

Pozivamo te da se pridružiš timu našeg klijenta, tvrtke visoko specijalizirane za rashladne sisteme, servis i montažu te savjetovanje i projektiranje, na poziciji:

Administrativni tajnik (m/ž) – rad na recepciji

                                                                      (mjesto rada: Novi Zagreb - zapad)

Nudimo:

  • ugovor na neodređeno vrijeme sklopljen direktno s klijentom
  • rad od ponedjeljka do petka u jutarnjoj smjeni (7:30-15:30)
  • božićnicu i uskrsnicu
  • plaćene troškove prijevoza

Odgovornosti:

  • zaprimanje i slaganje pošte
  • briga o zalihama i nabavi uredskog materijala te potrepština
  • prijem i posluživanje stranaka
  • odgovor na upite stranaka telefonskim putem
  • evidentiranje radnih naloga
  • organizacija sobe za sastanke

Uvjeti:

  • SSS
  • poželjno je prethodno radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima, ali nije uvjet
  • poznavanje rada na računalu (MS Office paket)
  • osnovno poznavanje engleskog jezika
  • izražene komunikacijske i organizacijske vještine
  • vozačka dozvola B kategorije je prednost, no nije uvjet

Ako ste zainteresirani za rad na ovoj poziciji molimo Vas da se na natječaj prijavite slanjem svog životopisa putem linka za prijavu. U slučaju poteškoća s prijavom, možete poslati upit na zivotopis@electus.hr. Kandidati koji uđu u uži krug bit će kontaktirani.