Administrator u skladištu

Rijeka, Hrvatska

Electus DGS d.o.o. vodeća je agencija za privremeno zapošljavanje na području Hrvatske.

Za našeg klijenta, kompaniju iz prehrambenog sektora, tražimo profesionalnu i odgovornu osobu za rad na poziciji:

Administrator u skladištu u večernjoj ili jutarnjoj smjeni (m/ž)

(mjesto rada: Rijeka)

Odgovornosti:

  • rad u administrativnom uredu skladišta
  • prikup i obrada narudžbi od strane prodajnih predstavnika
  • odgovornost za izradu dokumentacije poput izlaznih računa, ponuda, otpremnica, međuskladišnica i odobrenja te druge dokumentacije vezane uz skladišno - logističko poslovanje Društva
  • usklađivanje isporučene količine i vrste robe s naručenom
  • komunikacija sa kupcima, dostavljačima, vozačima i drugim odjelima
  • rad, sudjelovanje u organizaciji i kontroli postupka provođenja inventure

Uvjeti:

  • radno iskustvo vezano uz administrativne poslove nije uvjet, već motivacija za rad na ovoj poziciji
  • spremnost na rad u ljetnom periodu od 21 do 02h ujutro, a u zimskom periodu od 04 do 9h ujutro
  • motivacija za rad s MS Office alatima i DMS sustavom
  • organiziranost, snalažljivost, timski rad

Nudimo:

  • ugovor o radu na neodređeno vrijeme koji se sklapa direktno sa Klijentom
  • početak rada: po dogovoru
  • dodaci na plaću: prijevoz, mjesečne nagrade za rezultate rada i drugi dodaci
  • spremnost na plaćene edukacije poput polaganja za dozvolu za upravljanje viličarem
  • mogućnost napredovanja ovisno o vlastitoj motivaciji i želji za razvojem

Distributivni centar tvrtke nalazi se u Rijeci. Osoba na ovoj poziciji biti će zadužena za unošenje narudžbi i koordinaciju rada sa skladištarima i dostavljačima vezano uz manipulacijom robom - slaganje robe prema zadanim nalozima i planiranje dostava.

Pozivamo zainteresirane kandidate da se prijave na natječaj slanjem svog životopisa klikom na opciju PRIJAVI SE NA OGLAS. Kandidati koji uđu u uži krug bit će kontaktirani.

Opis posla

Osobne informacije
Profesionalne informacije
Dodaj
Dodaj