Administrator za telefonsku prodaju (m/ž)

Zagreb, Hrvatska

Zahvaljujemo Vam na Vašem interesu za oglašeno radno mjesto!

Za potrebe našeg klijenta, A1 Hrvatska d.o.o., jednog od najboljih poslodavaca u Hrvatskoj, i jednu od vodećih kompanija u području telekomunikacijske tehnologije, tražimo motivirane i odgovorne osobe za rad na poziciji:

Administrator za telefonsku prodaju (m/ž)
(Zagreb)

Nudimo:

  • rad u jutarnjoj smjeni od ponedjeljka do petka
  • smartphone i A1 tarifu u poslovne i privatne svrhe (flat nacionalni pozivi + 150 GB/mjesečno)
  • dodatne fiksne financijske pogodnosti
  • božićnicu i poklon bonove za djecu
  • MultiSport karticu uz subvencioniranu cijenu
  • razne popuste na wellness, kulturne, gastro, medicinske i ostale usluge
  • mogućnost napredovanja i izgradnje karijere u modernoj i internacionalnoj kompaniji
  • slobodne dane za volontiranje i darivanje krvi
  • ugodnu radnu atmosferu i timski duh

Odgovornosti:

  • administracija korisničkih zahtjeva
  • evidencija i priprema dokumentacije/SIM kartica za slanje preko kurirske službe
  • kontrola statusa administriranih zahtjeva
  • sustavna obrada i evidencija poslova iz ključne odgovornosti

Uvjeti:

  • SSS
  • manje od jedne godine radnog iskustva
  • osnovno znanje engleskog jezika
  • poznavanje rada na računalu

Ukoliko ste zainteresirani za rad na ovoj poziciji, molimo Vas da se na natječaj prijavite slanjem svog životopisa. Bit će kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži krug.

Molimo Vas nastavite s prijavom klikom na link za prijavu.

Ako imate poteškoće sa slanjem prijave, možete nas kontaktirati putem e-mail adrese zivotopis@electus.hr.

Opis posla

Osobne informacije
Detalji