Administrator za ugovore sa znanjem njemačkog jezika (m/ž)

Zagreb, Hrvatska

Electus DGS d.o.o. vodeća je agencija za privremeno zapošljavanje na području Hrvatske.

Za potrebe našeg klijenta, internacionalnu financijsku instituciju koja nudi usluge upravljanja i  financijskog faktoringa, tražimo motiviranu i proaktivnu osobu za rad na poziciji:

Administrator za ugovore sa znanjem njemačkog jezika (m/ž)

Zagreb

Odgovornosti:

  • pregled ugovora i priprema u dogovoru s pravnikom
  • evidencija uplata i faktura
  • unos temeljnica u sustav
  • kontrola isplata prema klijentima i evidentiranje dokumentacije
  • usklada provedenih plaćanja

Uvjeti:

  • poželjno je prethodno iskustvo na relevantim poslovima poput administracije, računovodsva ili bankarskog sektora
  • uvjet je izvrsno poznavanje njemačkog jezika u pisanoj ili usmenoj komunikaciji
  • poznavanje engleskog jezika je prednost

Nudimo:

  • osigurane i plaćene edukacije u Njemačkoj s ciljem uvođenja u posao
  • ugovor na neodređeno vrijeme
  • rad od ponedjeljka do petka (8/9h-16/17h)
  • mogućnost razvoja i napredovanja unutar tvrtke

Pozivamo zainteresirane kandidate da se prijave na natječaj popunjavanjem niže navedenog obrasca.

U slučaju poteškoća sa slanjem prijave, možete nas kontaktirati na: zivotopis@electus.hr