Agent korisničke podrške za energetske usluge (m/ž)

Zagreb, Hrvatska

Electus DGS d.o.o. vodeća je agencija za privremeno zapošljavanje na području Hrvatske. Za potrebe našeg Klijenta, tvrtku u državnom vlasništvu, tražimo odgovorne i pouzdane kandidate za rad na poziciji:

(Zagreb)

Odgovornosti:

  • komunikacija s korisnicima telefonskim putem
  • pružanje informacija o proizvodima
  • rješavanje prigovora kupaca

Uvjeti:

  • srednja stručna sprema
  • razvijene komunikacijske vještine
  • poznavanje rada na računalu (MS Office)
  • brzina, točnost i preciznost u rješavanju zadataka
  • iskustvo rada u korisničkoj podršci je prednost

Nudimo:

  • naknadu za troškove prijevoza
  • prilika za profesionalni rast i razvoj
  • osiguranu edukaciju
  • rad u dinamičnom radnom okruženju
  • priliku za dugoročno zapošljavanje kod klijenta, uz početni ugovor o radu putem Agencije Electus DGS d.o.o.

Pozivamo zainteresirane kandidate da se prijave na natječaj slanjem svog životopisa klikom na opciju PRIJAVI SE NA OGLAS. Bit će kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži krug.

Opis posla

Osobne informacije
Profesionalne informacije