Agent na webshopu za privatne korisnike (m/ž)

Zagreb, Hrvatska

Oglas više nije dostupan

Electus DGS d.o.o. vodeća je agencija za privremeno zapošljavanje u Hrvatskoj.

S ciljem uspješnog nastavka poslovanja, za našeg klijenta, Hrvatski Telekom, tražimo profesionalnu i odgovornu osobu koju zanimaju moderne telekomunikacijske tehnologije za rad na poziciji:

(Zagreb)

Opis posla:

  • pismena komunikacija s privatnim korisnicima
  • odgovaranja na prodajne i servisne upite korisnika putem chata i e-maila
  • prezentacija i prodaja usluga Hrvatskog Telekoma putem webshop-a
  • savjetovanje korisnika i briga o njihovim potrebama i zahtjevima

Nudimo:

  • ugovor na određeno vrijeme uz mogućnost dugoročnog zaposlenja
  • rad od ponedjeljka do petka u smjenama, slobodni vikendi
  • naknadu za topli obrok i prijevoz
  • bonuse za ostvarenje mjesečnih ciljeva
  • osigurane online edukacije i razvojni program
  • mogućnost napredovanja

Uvjeti:

  • minimalno SSS
  • dobre temelje u pisanoj komunikaciji
  • elokventnost i ljubaznost u radu s korisnicima
  • spremnost za učenje
  • prilagodljivost našim korisnicima
  • MS Office osnove, sve naprednije varijante su dobro došle, ali ako ih nemaš - mi smo tu 😊

Prijavi se odmah i kreni s usvajanjem znanja i vještina koji će te, lako je moguće, voditi unutar Hrvatskog Telekoma prema nekim drugim izazovima. 😊

Više informacija o natječaju možete dobiti slanjem upita na e-mail adresu zivotopis@electus.hr ili na kontakt broj: +385 91 619 3900

Broj je dostupan i na Whatsapp te Viber aplikaciji.

Bit će kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži krug.