Agent u kontaktnom centru

Zagreb i Split, Hrvatska

Electus DGS d.o.o. vodeća je agencija za privremeno zapošljavanje u Hrvatskoj.

S ciljem uspješnog nastavka poslovanja, za našeg klijenta, Hrvatski Telekom, tražimo profesionalnu i odgovornu osobu koju zanimaju moderne telekomunikacijske tehnologije za rad na poziciji:

Zagreb i Split

Opis posla:

  • Rješavanje korisničkih upita i podrška putem telefona
  • Zaprimanje i rješavanje (tehničkih) poteškoća u korištenju usluga
  • Kreiranje prodajnih ponuda i prezentacija usluga
  • Izvještavanje o rezultatima i ostali zadaci prema nalogu nadređenih

Uvjeti:

  • Minimalno SSS
  • Odlično razvijene računalne vještine (MS Office)
  • Komunikativnost i odgovornost

Nudimo:

  • Mjesečne bonuse na plaću
  • Rad na duži period
  • Mogućnost povremenog rada od kuće
  • Program nagrađivanja “Preporuči novog kolegu”
  • Slobodan prvi dan škole za roditelje prvašića
  • Osigurane online edukacije i razvojne programe

Ukoliko ste zainteresirani za rad na ovoj poziciji molimo Vas da se na natječaj prijavite putem linka za prijavu. Bit će kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži krug.

Reci prijateljima za ovaj oglas

Osobne informacije
Profesionalne informacije