Asistent za podršku prodaji - rad u jutarnjoj smjeni (m/ž)

Zagreb, Hrvatska

Electus DGS d.o.o. vodeća je agencija za privremeno zapošljavanje u Hrvatskoj.

S ciljem uspješnog nastavka poslovanja za našeg klijenta, Hrvatski Telekom, tražimo odgovornu osobu s iskustvom u telekomunikacijama za rad na poziciji:

(Zagreb)

  • priprema dokumentacije i koordinacija zahtjeva poslovnih korisnika
  • praćenje realizacije zahtjeva do same isporuke usluge
  • zaprimanje, provjera i rješavanje prigovora i financijskih upita
  • izravna komunikacija s korisnicima (e-mail, telefon)
  • suradnja s drugim odjelima unutar kompanije

Uvjeti:

  • minimalno SSS
  • iskustvo rada u telekomunikacijskoj djelatnosti
  • odlično poznavanje rada na računalu
  • spremnost na kontinuirano stjecanje novih znanja i usmjerenost na ispunjavanje zadanih ciljeva
  • iskustvo rada u prodaji i s poslovnim korisnicima je prednost

Nudimo:

  • ugovor na određeno vrijeme uz mogućnost dugoročnog zaposlenja
  • rad od ponedjeljka do petka u jutarnjoj smjeni
  • kvartalne bonuse na plaću
  • mogućnost povremenog rada od kuće
  • program nagrađivanja “Preporuči novog kolegu”
  • slobodan prvi dan škole za roditelje prvašića
  • osigurane online edukacije i razvojni programi

Ukoliko ste zainteresirani za rad na ovoj poziciji molimo Vas da se na natječaj prijavite putem linka za prijavu. Bit će kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži krug.

Opis posla

Osobne informacije
Profesionalne informacije