Djelatnik u održavanju

Zagreb, Hrvatska

Electus DGS d.o.o. vodeća je agencija za privremeno zapošljavanje na području Hrvatske.

S ciljem nastavka uspješnog poslovanja, za našeg Klijenta, jednu od vodećih europskih tvrtki u području tekstilnih usluga, tražimo više osoba za rad na poziciji:

Djelatnik u održavanju (M/Ž)

Zagreb (Zapad)

Nudimo:

  • Ugovor o radu na duži period
  • Rad od ponedjeljka do petka u jednoj smjeni (08-16h)
  • Osigurani dodaci na plaću poput naknada za prijevoz, mjesečnih bonusa za ostvarenje ciljeva
  • Prilika za napredovanje unutar kompanije
  • Osigurane edukacije i uvođenje u posao

Odgovornosti:

  • Svakodnevni obilazak i pregled strojeva i kotlovnice
  • Praćenje plana održavanja te djelovanje u skladu sa istim
  • Kontaktiranje ovlaštenih kompanija za održavanje opreme po potrebi
  • Naručivanje kemikalija i sredstava potrebnih za rad
  • Uzimanje uzoraka i mjerenje tvrdoće vode i ostalih mikrobioloških testova

Uvjeti:

  • Srednja stručna sprema, prednost tehnička struka
  • Poželjno je kraće radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima održavanja
  • Odgovornost i pedantnost u obavljanju zadataka

Ukoliko imate poteškoća sa slanjem prijave ili Vas zanimaju dodatne informacije o natječaju, slobodne se javite na e-mail adresu zivotopis@electus.hr ili na broj 091 227 4861Broj je dostupan i na Whatsapp te Viber aplikaciji. Kandidati koji uđu u uži krug bit će kontaktirani.