Građevinski/arhitektonski tehničar na gradilištu (m/ž)

Donja Stubica, Hrvatska

Electus DGS d.o.o. vodeća je agencija za privremeno zapošljavanje na području Hrvatske.

Za našeg klijenta, građevinsku tvrtku s višegodišnjim iskustvom u izgradnji, adaptaciji, opremanju, projektiranju te održavanju objekata, sa sjedištem u Donjoj Stubici te gradilištima na području Grada Zagreba, Zagrebačke županije, Krapinsko-zagorske i Varaždinske županije, tražimo profesionalne i odgovorne osobe za rad na poziciji:

Građevinski/arhitektonski tehničar na gradilištu (m/ž)

(mjesto rada: Donja Stubica i teren na području Grada Zagreba, Zagrebačke, Krapinsko-zagorske i Varaždinske županije)

Odgovornosti:

  • koordiniranje i rukovođenje gradilišta
  • planiranje aktivnosti 20 zaposlenih na gradilištu uz poslovođu
  • vođenje dokumentacije (građevinskih knjiga i dnevnika)
  • kontrola rokova izvedbe
  • komunikacija s kooperantima
  • naručivanje materijala iz centralnog skladišta

Uvjeti:

  • stručna sprema iz relevantnog područja (građevinski tehničar, arhitektonski tehničar ili strojarski tehničar s iskustvom u HVAC instalacijama)
  • poželjno je prethodno radno iskustvo na gradilištu
  • iskustvo u čitanju nacrta (AutoCAD)

Nudimo:

  • dugoročno zaposlenje
  • mogućnost prilagodbe lokacije terenskog rada s obzirom na prebivalište
  • ostvarivanje bonusa za ostvarenu realizaciju projekta
  • dodatne neoporezive isplate (božićnica, uskrsnica, dar za dijete)
  • službeni automobil na gradilištima
  • rad u ugodnoj i poticajnoj radnoj atmosferi

Sjedište tvrtke nalazi se u Donjoj Stubici, a većina gradilišta smještena je na području Grada Zagreba, Zagrebačke županije, Krapinsko-zagorske te Varaždinske županije. Tehničari su svakodnevno na gradilištu te osiguravaju potporu inženjeru u administrativnim zadacima (primjerice vođenje građevinske knjige, naručivanje materijala…).

Pozivamo zainteresirane kandidate da se prijave na natječaj slanjem svog životopisa klikom na opciju PRIJAVI SE NA OGLAS. Kandidati koji uđu u uži krug bit će kontaktirani.