Inženjer drvne tehnologije u proizvodnji alu stolarije (m/ž)

Zagreb, Hrvatska

Za našeg klijenta, uspješnu i inovativnu tvrtku u području proizvodnje ulaznih vrata, tražimo profesionalnu i odgovornu osobu za rad na poziciji:

(Zagreb)

  • primjena znanja iz drvne tehnologije u razvoju aluminijskih proizvoda
  • izrada 3D modela u programu Solidworks CAD
  • izrada radioničkih crteža i ostale radioničke i tehničke dokumentacije proizvoda
  • izrada popratne dokumentacije proizvoda (oznake, upute za montažu, radne upute, certifikati…)
  • predlaganje poboljšanja u konstrukciji i tehnološkom procesu
  • definiranje i dokumentiranje tehnoloških izmjena na proizvodu
  • sudjelovanje u razvoju novih modela proizvoda

Uvjeti:

  • VŠS/VSS drvne tehnologije
  • iskustvo u konstruiranju drvenog namještaja/stolarije u proizvodnji
  • dobro poznavanje programa Solidworks i AutoCAD
  • dobro poznavanje MS Office paketa
  • organiziranost, odgovornost i proaktivnost u radu

Nudimo:

  • ugovor na neodređeno vrijeme sklopljen direktno s Klijentom
  • rad od ponedjeljka do petka (07-15h)
  • naknadu za prijevoz
  • božićnicu, uskrsnicu i regres
  • priliku za rad u međunarodnom okruženju

Ako ste zainteresirani, prijavite se na natječaj putem linka za prijavu. Zatrebaju li Vam dodatne informacije o natječaju, slobodno nam se obratite slanjem upita na e-mail adresu zivotopis@electus.hr.

Bit će kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži krug.