Inženjer građevine (m/ž)

Novo Čiče, Croatia

S ciljem uspješnog nastavka poslovanja tražimo kandidata za radno mjesto na poziciji:

Mjesto rada: Novo Čiče (Velika Gorica)

Opis posla:

  • Asistiranje na projekatu u području proizvodnje i montaže čeličnih konstrukcija
  • Izrada radioničkih nacrta za čelične konstrukcije
  • Priprema nacrta
  • Izvještavanje nadređenih o operativnim izazovima i vremenskom tijeku projekta

Uvjeti:

  • Prvostupnik/magistar inženjer građevinarstva (VŠS ili VSS),
  • Obvezno je relevantno radno iskustvo na istim poslovima
  • Poznavanje rada u: Autocad, Advance Steel i MS Office-u
  • Vozačka dozvola B kategorije
  • Vrlo dobro poznavanje engleskog jezika
  • Izražena profesionalnost i sposobnost organizacije
  • Kolegijalnost i dobra komunikacija unutar tima

Uvjeti na radnom mjestu:

  • Ugovor na neodređeno vrijeme uz probni rok
  • Edukativni programi i profesionalni razvoj
  • Rad u uredu i po potrebi na terenu
  • Naknada za prijevoz i topli obrok
  • Službeni mobitel

Ukoliko ste zainteresirani za rad na ovoj poziciji molimo Vas da se na natječaj prijavite putem linka za prijavu. Biti će kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži krug selekcijskog procesa. Zahvaljujemo Vam na prijavi!

Reci prijateljima za ovaj oglas

Osobne informacije
Profesionalne informacije
Dodaj
Dodaj
Dodaj