Java developer

Zagreb, Varaždin, rad od kuće, Croatia

Opis posla:

  • kao Java BE softver developer radit ćeš na razvoju softverskog rješenja kompanije te prilagodbi modula za klijente
  • sudjelovat ćeš u usavršavanju funkcionalnosti, testiranju i puštanju u rad proizvoda
  • mentorirat ćeš Junior developere i pomoći im u stjecanju znanja i vještina potrebnih za samostalan rad

Što očekujemo od kandidata:

  • SSS / VŠS / VSS
  • stečeno iskustvo i izvrsno poznavanje JAVA / Spring Boot razvojne okoline
  • poželjno je iskustvo i sa Spark / Kafka framework-om
  • nužno je poznavanje engleskog jezika u pisanoj i usmenoj komunikaciji
  • usmjerenost na detalje i točnost u radu te spremnost na timski rad

Što nudimo:

  • ugovor na neodređeno vrijeme
  • fleksibilno radno vrijeme, mogućnost rada ureda, od kuće ili kombinirano
  • nudimo mogućnost kontinuirano učenja, privlačne edukacije i rad sa suvremenim tehnologijama
  • iskustvo razvoja hrvatskog proizvoda za međunarodno tržište
  • cijenimo slobodno vrijeme kolega te ugodnu radnu atmosferu

Reci prijateljima za ovaj oglas

Osobne informacije
Profesionalne informacije