Koordinator kućnih majstora

Podgora, Hrvatska

S ciljem uspješnog nastavka poslovanja, za našeg klijenta, uspješnu hotelijersku tvrtku u Makarskoj rivijeri, tražimo profesionalnu i odgovornu osobu za rad na poziciji:

Koordinator kućnih majstora (m/ž)

Lokacija rada: Podgora (Makarska rivijera)

  • koordinacija djelatnika u segmentima tekućeg održavanja hotelske infrastrukture
  • izrada rasporeda rada
  • kontrola i praćenje rada zaposlenika
  • izvještavanje nadređenih o statusu obveza i rada zaposlenika
  • po potrebi sudjelovanje u radu s kućnim majstorima
  • efikasno rješavanje obveza tekućeg održavanja

Uvjeti:

  • iskustvo rada kao kućni majstor, elektroinstalater ili srodna zanimanja
  • poželjno elektro usmjerenje, ali nije uvjet
  • organiziranost, proaktivnost i motivacija za vođenjem tima
  • osnovno poznavanje računalnih vještina
  • izražena odgovornost u radu

Nudimo:

  • zapošljavanje direktno kod Klijenta uz ugovor o radu na nedoređeno vrijeme
  • naknadu za prijevoz ili osiguran smještaj
  • ulaganje u razvoj zaposlenika
  • rad u ugodnoj i poticajnoj radnoj atmosferi

Ako ste se prepoznali u gore navedenom, prijavite se na natječaj klikom na opciju PRIJAVI SE NA OGLAS. Zatrebaju li ti dodatne informacije o natječaju, slobodno nam se obrati slanjem upita na e-mail adresu zivotopis@electus.hr.

Kandidati koji uđu u uži izbor, bit će kontaktirani.

Radujemo se Vašoj prijavi!

Opis posla

Osobne informacije
Profesionalne informacije