Kuhar u hotelskom restoranu (m/ž)

Poreč, Hrvatska

Electus DGS d.o.o. vodeća je agencija za privremeno zapošljavanje na području Hrvatske.

Za našeg klijenta, tvrtku Hostin d.o.o., članicu INA Grupe, tražimo odgovorne i pouzdane osobe za rad na poziciji:

Kuhar u hotelskom restoranu

Nudimo:

  •  osiguran smještaj na lokaciji rada
  • osigurana dva obroka u hotelskom restoranu
  • uvećanja satnice za rad vikendom i blagdanima te prava definirana Kolektivnim ugovorom
  • dodatak na plaću za radnu učinkovitost i druge stimulacije
  • plaćena naknada prijevoza prema mjestu stanovanja do 260 eura neto (ako radnik ne koristi opciju smještaja)
  • mogućnost korištenja perilice rublja
  • omogućen sistematski pregled i specijalistički pregledi prema indikaciji

Odgovornosti:

  •  organizaciju i nadzor pripreme hrane sukladno receptima i standardima za potrebe hotelskih gostiju
  • pridržavanje procedura za pripremanje hrane
  • osiguravanje dovoljne količine potrebnih zaliha i proizvoda na radnom mjestu
  • provjeravanje roka trajanja sirovih i gotovih prehrambenih proizvoda
  • održavanje sve evidencije i količine predviđenih zaliha
  • održavanje i organizaciju održavanja čistoće i higijene u okviru svog radnog prostora
  • brigu o pažljivom korištenju te ispravnosti i funkcionalnosti opreme

Uvjeti:

  • potrebno je prethodno radno iskustvo u pripremanju obroka europske kuhinje
  • spremnost na rad u smjenama (priprema doručka ili večere)
  • odgovornosti u izvršavanju zadataka
  • razvijen osjećaj za rad u timu

U Poreču se nalazi hotel manjeg kapaciteta (39 soba, 72 ležaja). Otvaranje ovog smještaja planirano je tijekom travnja i trajao bi do početka studenog.

Pozivamo zainteresirane kandidate da se prijave na natječaj klikom na link za prijavu. Kandidati koji uđu u uži krug bit će kontaktirani.

Opis posla

Osobne informacije
Detalji