Mlađi specijalist za podršku poslovnim korisnicima (m/ž)

Zagreb, Hrvatska

Oglas više nije dostupan

Zahvaljujemo Vam na Vašem interesu za oglašeno radno mjesto!

Za potrebe našeg klijenta, A1 Hrvatska d.o.o., jednog od najboljih poslodavaca u Hrvatskoj, i jednu od vodećih kompanija u području telekomunikacijske tehnologije, tražimo motivirane i odgovorne osobe za rad na poziciji:

(Zagreb)

Nudimo:

  • plaćenu početnu edukaciju
  • mogućnost napredovanja i izgradnje karijere
  • mjesečne dodatne fiksne financijske pogodnosti u iznosu od 207 € neto
  • uz fiksnu plaću, ostvarenje mjesečnih dodatnih bonusa sukladno ostvarenim ciljevima
  • božićnicu, regres i druge financijske pogodnosti
  • smartphone i A1 tarifu u poslovne i privatne svrhe (flat nacionalni pozivi + 150 GB/mjesečno)
  • MultiSport karticu uz subvencioniranu cijenu
  • priliku za sudjelovanje u nagradnim igrama i drugim timskim aktivnostima
  • anoniman i besplatan program pomoći zaposlenicima kroz stručnu pomoć u različitim životnim situacijama

  • odgovaranje na upite o A1 proizvodima i uslugama poslovnim korisnicima
  • obrada zahtjeva za promjenu/aktivaciju dodatnih paketa i usluga
  • rješavanje prigovora poslovnih korisnika

Uvjeti:

  • prethodno radno iskustvo u kontaktu s korisnicima je prednost
  • izvrsne komunikacijske vještine u pismenom i usmenom obliku
  • sposobnost organiziranja i jasnog komuniciranja informacija
  • poznavanje rada u MS Office paketu
  • poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu

Ako ste zainteresirani za rad na ovoj poziciji, molimo Vas da se na natječaj prijavite slanjem svog životopisa. Bit će kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži krug.

Molimo Vas nastavite s prijavom klikom na link za prijavu.

Ako imate poteškoće sa slanjem prijave, možete nas kontaktirati putem e-mail adrese zivotopis@electus.hr ili na broj 091 227 4853 .