Operater u proizvodnji

Zagreb, Hrvatska

Electus DGS d.o.o. vodeća je agencija za privremeno zapošljavanje na području Hrvatske. S ciljem nastavka uspješnog poslovanja, za našeg klijenta, vodeću tvrtku u industriji bezalkoholnih napitaka, tražimo osobu za rad na poziciji:

Radnik u proizvodnji (m/ž)

                                                                                            Žitnjak, Zagreb

Odgovornosti:

  • Rad na proizvodnim linijama
  • Slaganje i pakiranje proizvoda na palete
  • Vizualna kontrola ispravnosti proizvoda
  • Osiguravanje čistoće stroja i radnog prostora

Uvjeti:

  • NKV, SSS
  • Spremnost na smjenski rad
  • Motiviranost za rad u proizvodnji
  • Odgovornost i preciznost u radu

Nudimo:

  • Sezonski ugovor uz mogućnost dugoročnog zaposlenja
  • Uvećanja na redovnu satnicu za smjenski rad
  • Naknada za prehranu i plaćeni puni iznos javnog prijevoza
  • Mogućnost profesionalnog napredovanja i razvoja sukladno pokazanim rezultatima
  • Rad u inovativnom i poduzetnom okruženju koje omogućuje razvoj potencijala svojih zaposlenika

Ako ste se prepoznali u gore navedenom, prijavite se na natječaj slanjem životopisa putem emaila na zivotopis@electus.hr. Zatrebaju li Vam dodatne informacije o natječaju, slobodno nam se obratite na kontakt broj: +385 91 227 4801. Bit će kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži krug.