Operater u punionici piva (m/ž)

Karlovac, Hrvatska

Electus DGS d.o.o. vodeća je agencija za privremeno zapošljavanje na području Hrvatske.

Za našeg klijenta, internacionalnu kompaniju kojoj je primarna djelatnost proizvodnja pića, tražimo odgovornu i pouzdanu osobu za rad na poziciji:

                                                                                              (Karlovac)

Odgovornosti:

  • priprema pogona i materijala za proces punjenja
  • puštanje u pogon i praćenje sigurnog rada stroja
  • vođenje dokumentacije i zapisa u radnom području
  • provjera parametara kvalitete
  • održavanje čistoće i higijene pogona

Uvjeti:

  • SSS - poželjno tehničko predzanje
  • poželjno iskustvo rada u proizvodnoj industriji
  • prilagodljivost smjenskom radu (tri smjene)
  • odgovornost u izvršavanju radnih zadataka

Nudimo:

  • zaposlenje direktno za potrebe Klijenta
  • automatizirano radno okruženje
  • naknadu za prijevoz i osiguran topli obrok
  • bonusi, božićnica, uskrsnica, regres

Pozivamo zainteresirane kandidate da se prijave na natječaj popunjavanjem niže navedenog obrasca ili prilaganjem svog životopisa. Bit će kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži krug.

Ukoliko imate poteškoće sa slanjem prijave, možete nas kontaktirati na: 091 7552479  ili na oglas@electus.hr