Operater za podršku poslovnim korisnicima

Zagreb, Hrvatska

Electus DGS d.o.o. vodeća je agencija za privremeno zapošljavanje u Hrvatskoj.

S ciljem uspješnog nastavka poslovanja, za našeg klijenta, Hrvatski Telekom, tražimo profesionalnu i odgovornu osobu koju zanimaju moderne telekomunikacijske tehnologije za rad na poziciji:

Operater za podršku poslovnim korisnicima (m/ž)

Zagreb

Opis posla:

  • odgovaranje na upite poslovnih korisnika u usmenom i pisanom obliku
  • zaprimanje i obrada prigovora
  • prijava smetnji
  • kreiranje prodajnih ponuda i aktivna prezentacija usluga

Uvjeti:

  • Minimalno SSS
  • Odlično razvijene računalne vještine (MS Office)
  • Interes prema naprednim tehnologijama
  • Komunikativnost i odgovornost

Nudimo:

  • Ugovor na određeno vrijeme uz mogućnost dugoročnog zaposlenja
  • Mjesečne bonuse na plaću
  • Mogućnost povremenog rada od doma
  • Program nagrađivanja “Preporuči novog kolegu”
  • Slobodan prvi dan škole za roditelje prvašića
  • Osigurane online edukacije i razvojni programi

 Ukoliko ste zainteresirani za rad na ovoj poziciji molimo Vas da se na natječaj prijavite putem linka za prijavu. Bit će kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži krug.

Reci prijateljima za ovaj oglas

Osobne informacije
Profesionalne informacije