Payroll Accountant (m/f)

Zagreb, Hrvatska

Electus DGS d.o.o. vodeća je agencija za zapošljavanje na području Hrvatske.

Pozivamo te da se pridružiš timu našeg klijenta na poziciji

i tako stekneš iskustvo u društvu međunarodne mreže koja zapošljava više od 65.000 stručnjaka u 140 zemalja diljem svijeta, a klijentima pružaju usluge revizije, računovodstva i obračuna plaća, poreznog i poslovnog savjetovanja.

Lokacija rada: Zagreb

  • pripremu, obradu i obračun plaće, drugog dohotka i ostalih primitaka u skladu sa zakonskim regulativama i dogovorenim rokovima
  • obračun izaslanih radnika
  • obrada obračuna putnih troškova, bolovanja i ozljeda na radu
  • izrada i izmjene ugovora o radu te izvršavanje prijava zaposlenika
  • primjena obustava i ovrha sukladno ovršnom zakonu
  • dobro poznavanje poreznih i računovodstvenih propisa

Nudimo:

  • zapošljavanje direktno kod Klijenta uz ugovor na neodređeno vrijeme
  • klizno radno vrijeme i slobodne vikende
  • naknadu za prijevoz u punom iznosom
  • razni benefiti poput regresa za godišnji odmor i božićnice
  • mogućnost stručnog razvoja kroz edukacije te profesionalna usavršavanja

Uvjeti:

  • pet godina iskustva na istim ili sličnim poslovima
  • napredno poznavanje MS Office paketa, s naglaskom na Excel
  • aktivno znanje engleskog jezika
  • organiziranost, proaktivnost i samostalnost u radu
  • motiviranost i spremnost na rad u dinamičnom okruženju

Ako si se prepoznao/la u gore navedenom, prijavi se na natječaj klikom na opciju PRIJAVI SE NA OGLAS. Zatrebaju li ti dodatne informacije o natječaju, slobodno nam se obrati slanjem upita na e-mail adresu zivotopis@electus.hr.

Kandidati koji uđu u uži izbor, bit će kontaktirani.