Podešivač strojeva u farmaceutskoj industriji (m/ž)

Sesvete, Hrvatska

Electus DGS d.o.o. vodeća je agencija za privremeno zapošljavanje na području Hrvatske.

S ciljem nastavka uspješnog poslovanja, za našeg Klijenta, tvrtku koja je vodeći proizvođač staklene ambalaže za punjenje lijekova, tražimo profesionalnu i odgovornu osobu za rad na poziciji:

                                                                                 (Zagreb, Sesvete)

Nudimo:

•    plaćeni prijevoz i naknadu za prehranu

•    dodatne benefite: božićnica, uskrsnica, regres, nagrade za radne rezultate

•    ljetni i zimski kolektivni godišnji odmor te ukupno 30 dana godišnjeg odmora

•    mogućnost napredovanja i dugoročnog zaposlenja

Odgovornosti:

•    priprema, kontrola i podešavanje rada proizvodne linije

•    praćenje tehnološke ispravnosti proizvodnog procesa

•    kontrola usklađenosti proizvoda s nacrtom

•    otklanjanje kvarova na proizvodu i proizvodnoj liniji

Što očekujemo od tebe?

Uvjet je da imaš završenu srednju školu strojarskog ili tehničkog usmjerenja. Iskustvo u radu sa strojevima u proizvodnji je prednost, no nije presudno. Idealno je ako te krasi motiviranost za učenje i sklonost timskom radu te dobro poznavanje rada na računalu. Također je važno da si spreman/a na smjenski rad u jutarnjoj, popodnevnoj i noćnoj smjeni te rad vikendom.

Pozivamo zainteresirane kandidate da nam pošalju svoj životopis na sljedeći link. Biti će kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži krug.

U slučaju poteškoća s prijavom, možete poslati upit na zivotopis@electus.hr

Opis posla

Osobne informacije
Detalji