Poslovođa montaže dizala

Zagreb, Hrvatska

Za našeg Klijenta, jednog od najvećih dobavljača dizala, pokretnih stepenica, traka i rješenja za prijevoz osoba s invaliditetom na svjetskom i hrvatskom tržištu, tražimo motivirane i odgovorne osobe za rad na poziciji:

Poslovođa montaže dizala (m/ž)

(Zagreb)

Nudimo:

  • zapošljavanje direktno kod Klijenta uz ugovor na neodređeno vrijeme
  • rad u jednoj smjeni i slobodne vikende
  • službeno vozilo i naknadu za topli obrok
  • regres za godišnji odmor, božićnicu, uskrsnicu
  • kontinuirano usavršavanje tehničkog znanja
  • rad u renomiranom, pozicioniranom i stabilnom internacionalnom poduzeću

  • komunikacija sa predstavnicima naručitelja oko izvođenja radova
  • praćenje evidencije materijala i nadzor nad gradilištem
  • organizacija i upravljanje montažom
  • nadziranje i komunikacija s podizvođačima za montažu
  • sudjelovanje na tehničkom pregledu i primopredaji dizala
  • suradnja s odjelom prodaje u pripremi ponude

Uvjeti:

  • SSS – elektrotehnički ili strojarski smjer
  • iskustvo u vođenju montaže u građevinskoj djelatnosti ili iskustvo montaže dizala
  • poznavanje engleskog jezika
  • spremnost na terenski rad
  • vozačka dozvola B kategorije