Prodajni administrator za dizala (m/ž)

Split, Hrvatska

Electus DGS d.o.o. vodeća je agencija za privremeno zapošljavanje na području Hrvatske.

Za našeg Klijenta, jednog od najvećih dobavljača dizala, pokretnih stepenica, traka i rješenja za prijevoz osoba s invaliditetom na svjetskom i hrvatskom tržištu, tražimo motivirane i odgovorne osobe za rad na poziciji

(Split)

Nudimo:

  • zapošljavanje direktno kod Klijenta uz ugovor na neodređeno vrijeme
  • klizno radno vrijeme u jutarnjoj smjeni i slobodne vikende
  • službeno vozilo i naknadu za topli obrok
  • regres za godišnji odmor, božićnicu, uskrsnicu, mjesečne i godišnje bonuse
  • mogućnost dodatnog usavršavanja
  • rad u renomiranom, pozicioniranom i stabilnom internacionalnom poduzeću

  • pripremanje ponuda za popravke dizala sa procjenama troškova rada i ostalih troškova
  • komunikacija s klijentima, serviserima dizala i voditeljem održavanja
  • ugovaranje servisiranja i održavanja dizala i pokretnih stepenica
  • održavanje i razvijanje odnosa s postojećim klijentima
  • pregovaranje o uvjetima, priprema i izrada ponuda za ugovore o održavanju
  • po potrebi organizacija pregleda dizala (prije potpisivanja ugovora) uz podršku operative

Uvjeti:

  • SSS, poželjno tehničkog usmjerenja
  • odgovornost i pedantnost u radu
  • razvijene komunikacijske vještine
  • poznavanje rada na računalu (MS Office)
  • vozačka dozvola B kategorije

Pozivamo zainteresirane kandidate da se prijave na natječaj popunjavanjem niže navedenog obrasca ili prilaganjem svog životopisa. Ako imate poteškoće sa slanjem prijave, možete nas kontaktirati slanjem upita na zivotopis@electus.hr