Prodajni predstavnik za IP rješenja

Zagreb, Hrvatska

Electus DGS d.o.o. vodeća je agencija za privremeno zapošljavanje u Hrvatskoj.

Pozivamo te da se pridružiš timu našeg klijenta, tvrtke koja posluje u segmentu telekomunikacijskih tehnologija i čije je poslovanje pristuno na području jugoistočne Europe, Kine i Vijetnama i to u ulozi:

Prodajni predstavnik za IP rješenja (m/ž)

(Zagreb)

 Zašto je ovo prava prilika za tebe?

Ako imaš iskustva u prodaji IP rješenja (IP VPN, MPLS, LL, ADSL, VoIP, itd.) te si spreman za nove poslovne izazove ili se želiš dalje profesionalno razvijati u tom segmentu. Komunikacija je isključivo u B2B segementu te pruža ti fleksibilnost u kreiranju vlastitog hodograma.

Nudimo ti:

  • stalni ugovor, direktno za klijenta
  • bonuse na temelju rezultata (bez gornje granice)
  • božićnicu, regres, uskrsnicu
  • rad od (pon-pet) od 08-16h
  • edukacije
  • poticajnu i fleksibilnu radnu atmosferu

Tvoji zadaci:

  • rad na ostvarivanju suradnje s novim klijentima (B2B)
  • održavanje postojeće baze korisnika
  • savjetovanje i kreiranje rješenja ovisno o potrebama klijenata
  • analiza tržišta te briga o zadovoljstvu klijenta

Uvjeti koje ispunjavaš:

  • VŠS, VSS
  • poželjno iskustvo na sličnim poslovima od minimalno 2 godine
  • razvijene prodajne i pregovaračke vještine
  • obvezna vozačka dozvola B kategorije

Kako ti se čini? Ako se pronalaziš u ovom oglasu, prijavi se putem linka za prijavu.

Bit će kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži krug.