Prodajni savjetnik u A1 (m/ž)

Osijek, Rijeka, Zadar, Zagreb, Hrvatska

Za potrebe našeg klijenta, A1 Hrvatska d.o.o., jednog od najboljih poslodavaca u Hrvatskoj, i jednu od vodećih kompanija u području telekomunikacijske tehnologije, tražimo motivirane i odgovorne osobe za rad na poziciji:

(Osijek, Rijeka, Zadar, Zagreb)

Što možeš dobiti na ovom radnom mjestu?

  • uz fiksnu plaću, mjesečne prodajne bonuse sukladno ostvarenim rezultatima
  • naknadu za prijevoz, topli obrok i dodatak na plaću
  • božićnicu i poklon bonove za djecu
  • smartphone i A1 tarifu u poslovne i privatne svrhe (flat nacionalni pozivi + 150 GB/mjesečno)
  • Multisport karticu uz subvencioniranu cijenu
  • početnu edukaciju
  • mogućnost napredovanja i izgradnje karijere
  • slobodne dane za volontiranje i darivanje krvi
  • razne popuste na wellness, kulturne, gastro, medicinske i ostale usluge

Koji će biti tvoji glavni zadaci?

  • prezentacija i prodaja A1 usluga
  • savjetovanje korisnika pri odabiru usluga
  • popratni administrativni poslovi

Što očekujemo od tebe?

  • SSS
  • poznavanje rada na računalu (MS Office)
  • razvijene komunikacijske i prezentacijske vještine
  • orijentiranost prema korisniku

Ako ste zainteresirani za rad na ovoj poziciji, molimo Vas da se na natječaj prijavite slanjem svog životopisa putem linka za prijavu. Bit će kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži krug.

Opis posla

Osobne informacije
Detalji