Prodajni savjetnik u poslovnici građevinskog materijala (m/ž)

Zagreb, Hrvatska

Electus DGS d.o.o. vodeća je agencija za privremeno zapošljavanje na području Hrvatske.

Za našeg Klijenta, tvrtku koja se bavi proizvodima za hidroizolaciju, termoizolaciju, fasade, pokrove i drugi građevinski materijal, tražimo profesionalnu i odgovornu osobu za rad na poziciji:

(Zagreb)

Nudimo:

  • ugovor o radu na neodređeno vrijeme, direktno za našeg klijenta
  • rad u jutarnjoj smjeni i svaku drugu subotu, nedjelja slobodna
  • naknadu za prijevoz i božićnicu
  • mogućnost dobivanja bonusa

Odgovornosti:

  • prodaja robe iz asortimana tvrtke
  • savjetovanje kupaca prilikom kupovine
  • zaprimanje robe
  • rad na blagajni
  • vođenje brige o rokovima trajanja

Uvjeti:

  • obvezno minimalno dvije godine radnog iskustva u prodaji građevinskog materijala
  • osnovno poznavanje rada na računalu (MS Office paket)
  • prodajna orijentiranost

Ukoliko ste zainteresirani za rad na ovoj poziciji, molimo Vas da se na natječaj prijavite slanjem svog životopisa. Bit će kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži krug.

Više informacija o natječaju možete dobiti slanjem upita na e-mail adresu zivotopis@electus.hr ili na kontakt broj +385 91 527 6872.