Prodavač u A1 shopu (m/ž)

Zagreb, Hrvatska

Zahvaljujemo Vam na Vašem interesu za oglašeno radno mjesto!

Za potrebe našeg klijenta, A1 Hrvatska d.o.o., jednog od najboljih poslodavaca u Hrvatskoj, i jednu od vodećih kompanija u području telekomunikacijske tehnologije, tražimo motivirane i odgovorne osobe za rad na poziciji:

(Zagreb)

Nudimo:

  • mjesečnu priliku za ostvarenje bonusa
  • smartphone i A1 tarifu u poslovne i privatne svrhe (flat nacionalni pozivi + 150 GB/mjesečno)
  • dodatne fiksne financijske pogodnosti u iznosu od 207€ neto mjesečno
  • božićnicu, regres i druge financijske pogodnosti
  • MultiSport karticu uz subvencioniranu cijenu
  • priliku za sudjelovanje u nagradnim igrama te team building aktivnostima
  • početnu edukaciju u moderno opremljenom prostoru
  • mogućnost napredovanja i izgradnje karijere u modernoj i internacionalnoj kompaniji
  • anoniman i besplatan program pomoći zaposlenicima kroz stručnu pomoć u različitim životnim situacijama

Odgovornosti:

  • prezentacija i prodaja A1 usluga
  • savjetovanje i pružanje podrške korisnicima
  • izgradnja i održavanje odnosa s korisnicima
  • popratni administrativni poslovi

Uvjeti:

  • razvijene komunikacijske vještine
  • proaktivnost i motiviranost za rad s korisnicima
  • želja za napredovanjem, učenjem i usavršavanjem
  • poznavanje rada na računalu

Ukoliko ste zainteresirani za rad na ovoj poziciji, molimo Vas da se na natječaj prijavite slanjem svog životopisa. Bit će kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži krug.

Molimo Vas nastavite s prijavom klikom na link za prijavu.

Ako imate poteškoće sa slanjem prijave, možete nas kontaktirati putem e-mail adrese zivotopis@electus.hr ili na broj 091 620 1135.