Prodavač u trgovini mješovitom robom (m/ž)

Rakitje, Hrvatska

Electus DGS d.o.o. vodeća je agencija za privremeno zapošljavanje na području Hrvatske.

Za našeg Klijenta, dugogodišnjeg proizvođača i trgovca pekarskih proizvoda, tražimo osobe za rad na poziciji:

                                                                                                 Rakitje

Nudimo:

  • zapošljavanje direktno kod Klijenta uz ugovor na neodređeno vrijeme
  • slobodne nedjelje
  • naknadu za prijevoz i topli obrok
  • stimulacije na plaću
  • mogućnost napredovanja

Odgovornosti:

  • savjetovanje kupaca i pomoć pri odabiru proizvoda
  • rad na blagajni (skeniranje i naplata proizvoda)
  • rad u odjelu delikatesa (izdavanje i pakiranje proizvoda)
  • izlaganje robe te briga o popunjenosti odjela
  • pružanje kvalitetne usluge kupcima na odjelima i blagajni

Uvjeti:

  • SSS trgovačkog smjera, no nije uvjet
  • prethodno radno iskustvo u trgovini mješovite robe
  • znanje rada na računalu
  • odgovornost, fleksibilnost i marljivost
  • kolegijalnost u radu i spremnost na timski rad

Pozivamo zainteresirane kandidate da se prijave na natječaj popunjavanjem niže navedenog obrasca ili prilaganjem svog životopisa. Ako imate poteškoće sa slanjem prijave, možete nas kontaktirati slanjem upita na oglas@electus.hr

Opis posla

Osobne informacije
Profesionalne informacije