Project manager (m/ž)

Zagreb, Varaždin, rad od kuće, Croatia

Opis posla:

  • organizacija i koordinacija članova delivery tima u svrhu realizacije ciljeva projekta
  • kontinuirana komunikacija s klijentima
  • izrada projektnog plana i praćenje rokova
  • praćenje i izvještavanje o tijeku projekta
  • briga o tome da je finalni proizvod integriran u poslovanje klijenta

Što očekujemo od kandidata:

  • stečeno iskustvo na pozicijama voditelja projekta, prednost iskustvo rada u telekomunikacijskom sektoru
  • odlično poznavanje rada na računalu i kolaboracijskih alata
  • nužno je poznavanje engleskog jezika u pisanoj i usmenoj komunikaciji
  • razvijene prezentacijske i organizacijske vještine

Što nudimo:

  • ugovor na neodređeno vrijeme
  • fleksibilno radno vrijeme, mogućnost rada iz ureda, od kuće ili kombinirano
  • nudimo mogućnost kontinuiranog učenja, privlačne edukacije i rad sa suvremenim tehnologijama
  • iskustvo razvoja hrvatskog proizvoda za međunarodno tržište
  • cijenimo slobodno vrijeme kolega te ugodnu radnu atmosferu

Reci prijateljima za ovaj oglas

Osobne informacije
Profesionalne informacije