Projektant termotehničkih instalacija

Zagreb, Kutina, Slavonski Brod, Hrvatska

Electus DGS d.o.o. vodeća je agencija za privremeno zapošljavanje na području Hrvatske.

Za našeg Klijenta, tvrtku koja se bavi inženjerskim uslugama u zgradarstvu, tražimo profesionalnu i odgovornu osobu za rad na poziciji:

Projektant termotehničkih instalacija (m/ž)

(Zagreb, Kutina, Slavonski Brod)

Zašto je ovo prava prilika za tebe?

Imat ćeš priliku preuzeti vodeću ulogu u kreiranju rješenja za zahtjevne građevinske projekte s naglaskom na europsko tržište.

Vodit ćeš tim inženjera strojarstva u izradi projektne dokumentacije, proračuna i optimalnih konceptualnih rješenja termotehničkih instalacija u zgradarstvu. Surađivat ćeš i s inženjerima drugih struka u koordinaciji projekata kako bi zajedno isporučili sveobuhvatno rješenje.

Koristit ćeš najnovija tehnička rješenja, dobiti priliku za kontinuiranom edukacijom i stručnim usavršavanjem kako bi se mogao stalno prilagođavati novim trendovima u struci.

Ovo je idealna prilika za inženjere s iskustvom u projektiranju i motivacijom za daljnji profesionalni razvoj u brzorastućoj industriji na stranom tržištu.

Ova pozicija omogućava ti:

  • ugovor na neodređeno vrijeme direktno s našim Klijentom
  • radno vrijeme od ponedjeljka do petka (8:00 – 16:00 h)
  • mogućnost korištenja preraspoređenog radnog vremena na način da je svaki drugi petak slobodan
  • plaćeni prijevoz i drugi benefite (naknada za prehranu, božićnica, regres, Multisport kartica)

Uvjeti koji su nam važni:

Obrazovanje strojarskog smjera nam je važno, a članstvo u komori inženjera strojarstva je svakako velika prednost iako nije nužno.

Prethodno radno iskustvo u projektiranju termotehničkih instalacija specifično u domeni zgradarstva uvjet je za ovu poziciju. Uz to nam je važno poznavanje rada u CAD/BIM programskim alatima.

Svakako je važno i poznavanje engleskog jezika, a poznavanje njemačkog jezika je dodatna prednost.

Ako se prepoznaješ u ovom opisu, prijavi se na natječaj putem niže navedenog linka za prijavu. Zatrebaju li ti dodatne informacije, slobodno nam se obrati upitom na: zivotopis@electus.hr ili na broj: 091/619 3824

Kandidati koji uđu uži izbor, bit će kontaktirani.

Opis posla

Osobne informacije
Profesionalne informacije
Detalji