Radnik na poslovima pakiranja proizvoda (m/ž)

Sveta Nedelja, Hrvatska

Electus DGS d.o.o. vodeća je agencija za privremeno zapošljavanje na području Hrvatske.

S ciljem nastavka uspješnog poslovanja, za našeg klijenta, vodećeg proizvođača inovativnih rješenja za plastičnu ambalažu, tražimo profesionalnu i odgovornu osobu za rad na poziciji:

Radnik na pakiranju (m/ž)

Mjesto rada: Sveta Nedjelja

Nudimo:

  • Ugovor na određeno vrijeme s mogućnošću stalnog zaposlenja
  • Rad u 3 smjene
  • Mogućnost ostvarivanja mjesečnih bonusa
  • Ugodnu i poticajnu radnu atmosferu

Odgovornosti:

  • Pakiranje i etiketiranje gotove robe
  • Slaganje ambalaže
  • Održavanje čistoće radnog prostora
  • Ostali poslovi po nalogu nadređenog

Uvjeti:

  • NKV, KV, SSS
  • Prednost: iskustvo rada u proizvodnji
  • Odgovornost i pedantnost u obavljanju zadataka
  • Fleksibilnost i sklonost timskom radu

Pozivamo zainteresirane kandidate da se prijave na natječaj popunjavanjem niže navedenog obrasca ili prilaganjem svog životopisa. Bit će kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži krug.

Ukoliko imate poteškoće sa slanjem prijave, možete nas kontaktirati na: 091 755 2479 ili na oglas@electus.hr

Opis posla

Osobne informacije
Detalji