Radnik na stroju u proizvodnji PVC stolarije (m/ž)

Donja Bistra, Hrvatska

Electus DGS d.o.o. vodeća je agencija za privremeno zapošljavanje na području Hrvatske.

Za našeg Klijenta, vodećeg proizvođača PVC stolarije i drugih proizvoda, tražimo motiviranu i odgovornu osobu za rad na poziciji:

Radnik u proizvodnji PVC stolarije (m/ž)

(Donja Bistra)

Nudimo:

  • ugovor na neodređeno vrijeme sklopljen direktno s našim klijentom
  • naknadu za prijevoz ovisno u udaljenosti (min. 70€ ako živiš do 10 km od lokacije, 100€ za udaljenost 10-20 km, 130€ za 20-30 km…)
  • naknadu za prehranu te opciju osiguranog toplog obroka u svakoj smjeni
  • regres, uskrsnicu, božićnicu, dar za dijete
  • kolektivni zimski godišnji odmor i dane plaćenog dopusta pred blagdane
  • mogućnost ostvarivanja mjesečnog bonusa
  • rad od ponedjeljka do petka u tri smjene
  • rad u pozitivnoj i ugodnoj okolini

Odgovornosti:

  • priprema robe za proizvodnju
  • rad na stroju za laminiranje profila
  • pakiranje robe u palete
  • kontrola kvalitete

Uvjeti:

  • spremnost na smjenski rad u jutarnjoj, popodnevnoj i noćnoj smjeni
  • iskustvo rada u proizvodnji je prednost, ali nije uvjet
  • odgovoran pristup radu i spremnost na rad u timu

Pozivamo zainteresirane kandidate da se prijave na natječaj putem linka za prijavu. Bit će kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži krug.

U slučaju poteškoća s prijavom, možete poslati upit na zivotopis@electus.hr

Opis posla

Osobne informacije
Detalji