Radnik na stroju za PET ambalažu (m/ž)

Zagreb - Žitnjak, Hrvatska

Electus DGS d.o.o. vodeća je agencija za privremeno zapošljavanje na području Hrvatske.

Pozivamo te da se pridružiš timu našeg klijenta, vodeće tvrtke u proizvodnji mliječnih proizvoda tradicionalnog brenda, kao

(Zagreb - Žitnjak)

Nudimo:

  • zapošljavanje direktno kod Klijenta na ugovor na određeno vrijeme s mogućnošću dugoročnog zaposlenja
  • slobodne vikende
  • naknadu za prijevoz, topli obrok i bonuse za radne rezultate
  • dodatne benefite prema Kolektivnom ugovoru (božićnica, uskrsnica, regres, pokloni za djecu, dopunsko i zdravstveno osiguranje)
  • mogućnost stručnog razvoja i napredovanja

  • pranje i dezinfekcija higijene radnog prostora, strojeva i opreme
  • priprema transportne ambalaže za pakiranje proizvoda, ulaganje ambalaže u strojeve
  • pakiranje i transport proizvoda u skladište
  • utovar i istovar robe
  • pomoćni poslovi vezani uz tehnološke procese
  • provođenje higijenskih mjera,  zaštite na radu i zaštite okoliša u pogonu

Uvjeti:

  • poželjno radno iskustvo na poslovima u proizvodnji, no nije uvjet
  • sklonost timskom radu i motiviranost za učenje
  • spremnost na rad u tri smjene
  • spremnost na fizički rad

Pozivamo zainteresirane kandidate da se prijave na natječaj popunjavanjem niže navedenog obrasca ili prilaganjem svog životopisa. Ako imate poteškoće sa slanjem prijave, možete nas kontaktirati slanjem upita na e-mail oglas@electus.hr

Opis posla

Osobne informacije
Profesionalne informacije