Radnik u proizvodnji televizora (m/ž)

Rugvica, Hrvatska

Electus DGS d.o.o. vodeća je agencija za privremeno zapošljavanje na području Hrvatske.

Naš Klijent jedna je od regionalno vodećih tvrtki u području distribucije potrošačke elektronike. Zbog stalnog rasta i povećanog opsega posla u potrazi su za novim članovima tima na poziciji:

Radnik u proizvodnji televizora (m/ž)

(mjesto rada: Rugvica)

Što možeš dobiti na ovom radnom mjestu?

  • ugovor o radu na neodređeno vrijeme direktno za našeg Klijenta
  • rad u jutarnjoj smjeni od ponedjeljka do petka
  • kontinuirani rast plaće kroz vrijeme
  • detaljno i postupno uvođenje u posao uz iskusnog mentora
  • paket benefita koji uključuje božićnicu, Multisport program, sistematski pregled, mogućnost dobrovoljnog mirovinskog fonda
  • pogodnosti za roditelje: slobodni dani te dar za dijete

Koje će biti tvoje glavne odgovornosti?

  • sastavljanje i testiranje televizora u kontroliranim uvjetima na proizvodnoj traci
  • provjera ispravnosti pojedinih komponenti
  • kontrola kvalitete proizvedenih uređaja
  • instalacija softvera
  • označavanja tehničkom dokumentacijom i pakiranje gotovih proizvoda

Što tražimo od tebe?

  • interes za radom u domeni potrošačke elektronike
  • odgovoran i savjestan pristup poslu
  • preciznost u izvršavanju zadataka

Iskustvo nam nije presudno - ako si spreman na učenje novih stvari i želiš biti dio ove moderne i rastuće proizvodnje - slobodno se prijavi.

Prijaviti se možeš ili slanjem svog životopisa ili odgovaranjem na nekoliko kratkih pitanja!

Više informacija o natječaju možete dobiti slanjem upita na e-mail adresu zivotopis@electus.hr ili na kontakt broj: +385 91 619 3824. Broj je dostupan i na Whatsapp te Viber aplikaciji.

Bit će kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži krug.