Referent prodaje rezervnih autodijelova (m/ž)

Sesvete, Hrvatska

Electus DGS d.o.o. vodeća je agencija za privremeno zapošljavanje na području Hrvatske.

S ciljem nastavka uspješnog poslovanja, za našeg Klijenta, multinacionalnu tvrtku s dugom tradicijom poslovanja u području gospodarskih vozila, tražimo profesionalnu i odgovornu osobu za rad na poziciji:

Sesvete

Nudimo:

  • Ugovor o radu na neodređeno vrijeme direktno za našeg Klijenta
  • Stimulacije i bonuse na plaću
  • Dodatke za prijevoz i prehranu
  • Radno vrijeme od ponedjeljka do petka u jutarnjoj smjeni
  • Benefite (božićnica, dopunsko zdravstveno osiguranje)
  • Mogućnost edukacije i daljnjeg karijernog razvoja
  • Rad u dinamičnom i multinacionalnom okruženju

Odgovornosti:

  • Prodaja rezervnih dijelova
  • Komunikacija s kupcima
  • Narudžba i skladištenje robe
  • Izrada ponuda, narudžbi i faktura
  • Rad u SAP programu

Uvjeti:

  • SSS/VŠS/VSS poželjno ekonomskog usmjerenja
  • Poželjno je iskustvo na istim ili sličnim poslovima
  • Odlično poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu
  • Poznavanje rada u SAP-u
  • Vozačka dozvola B kategorije

Pozivamo zainteresirane kandidate da se prijave na natječaj slanjem svog životopisa putem linka za prijavu.

Više informacija o natječaju možete dobiti slanjem upita na e-mail adresu zivotopis@electus.hr ili na kontakt broj: +385 91 619 3824. Broj je dostupan i na Whatsapp te Viber aplikaciji.

Bit će kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži krug.