Serviser automatiziranog sustava za sortiranje (m/ž)

Velika Gorica, Hrvatska

Electus DGS d.o.o. vodeća je agencija za privremeno zapošljavanje na području Hrvatske.

Za našeg klijenta, Xagent d.o.o., tvrtku koja se bavi kreiranjem, implementacijom i održavanjem sustava za produkciju i sortiranje dokumenata, tražimo osobe za rad na poziciji:

Velika Gorica

Nudimo:

  • zapošljavanje direktno kod Klijenta uz ugovor na neodređeno vrijeme
  • rad u jutarnjoj smjeni i slobodne vikende
  • naknadu za prijevoz i druge benefite: božićnicu, uskrsnicu, regres, dopunsko zdravstveno osiguranje
  • kontinuirano usavršavanje znanja te mogućnost napredovanja
  • ugodnu radnu atmosferu

  • održavanje strojeva s mehanizmom pogonjenim elektromotorom
  • dijagnostika i otklanjanje kvarova sustava upravljanih elektroničkim komponentama
  • zamjena istrošenih dijelova
  • korištenje alata za udaljeni pristup mrežama

Uvjeti:

  • zvanje elektromehaničara/mehatroničara, no nije uvjet
  • prethodno radno iskustvo u održavanju automatiziranih sustava je nužno
  • dobro poznavanje rada na računalu
  • prednost su znanja o besprekidnim napajanjima (UPS), konfiguracijama server-client IT sustava te korištenju SQL viewer-a
  • dobro poznavanje engleskog jezika u pisanoj i usmenoj komunikaciji
  • sposobnost za rad na visini
  • usmjerenost na rješavanje problema i sklonost timskom radu
  • vozačka dozvola B kategorije

Pozivamo zainteresirane kandidate da se prijave na natječaj popunjavanjem niže navedenog obrasca ili prilaganjem svog životopisa. Ako imate poteškoće sa slanjem prijave, možete nas kontaktirati slanjem upita na oglas@electus.hr

Opis posla

Osobne informacije
Profesionalne informacije