Serviser klima uređaja (m/ž)

Velika Gorica, Hrvatska

Electus DGS d.o.o. vodeća je agencija za privremeno zapošljavanje na području Hrvatske.

Pozivamo te da se pridružiš timu našeg klijenta, HVAC CONTROL, specijalističkog servisa klimatizacijske opreme s višegodišnjim iskustvom na hrvatskom tržištu, kao

(Velika Gorica)

Nudimo:

  • zapošljavanje direktno kod Klijenta uz ugovor na neodređeno vrijeme
  • rad u jednoj smjeni
  • naknadu za prehranu, prijevoz i službeno vozilo
  • dodatne benefite: božićnicu, uskrsnicu i regres
  • mogućnost stručnog razvoja i napredovanja

Odgovornosti:

  • defektaže kvarova i servisiranje klimatizacijskih uređaja
  • zamjena mehaničkih i električnih dijelova uređaja te podešavanje rada
  • preventivna održavanja sustava po objektima
  • povremena montaža klimatizacijskih uređaja
  • ispunjavanje servisne dokumentacije

Uvjeti:

  • min. SSS elektro usmjerenja
  • radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima je nužno
  • poželjno posjedovanje uvjerenja za rad s fluoriranim plinovima, no nije uvjet
  • dobro poznavanje rada na računalu (MS Office)
  • dobro poznavanje engleskog jezika
  • vozačka dozvola B kategorije je uvjet
  • marljivost, pedantnost i komunikativnost

Pozivamo zainteresirane kandidate da se prijave na natječaj popunjavanjem niže navedenog obrasca ili prilaganjem svog životopisa. Ako imate poteškoće sa slanjem prijave, možete nas kontaktirati slanjem upita na e-mail oglas@electus.hr

Opis posla

Osobne informacije
Profesionalne informacije