Serviser za autostakla (m/ž)

Ivanja Reka, Sveta Nedelja, Zagreb, Hrvatska

Electus DGS d.o.o. vodeća je agencija za privremeno zapošljavanje na području Hrvatske.

Za našeg Klijenta, vodeću tvrtku u području uvoza, prodaje i ugradnje autostakala, tražimo motiviranu i odgovornu osobu za rad na poziciji:

(Ivanja Reka, Sveta Nedelja, Novi Zagreb)

Nudimo:

  • direktan ugovor s Klijentom na neodređeno vrijeme
  • radno vrijeme od ponedjeljka do petka u jutarnjoj smjeni
  • uvođenje u posao
  • naknadu za prijevoz
  • božićnicu, uskrsnicu, regres, 13. plaću
  • sudjelovanje u timskim aktivnostima

Odgovornosti:

  • priprema stakla za postavljanje
  • priprema i zaštita vozila za ugradnju novog stakla
  • popravak ili zamjena stakla na vozilima
  • održavanje čistoće radnog prostora
  • vođenje servisne dokumentacije

Uvjeti:

  • prethodno iskustvo rada u autoservisu je poželjno, ali nije uvjet
  • vozačka dozvola B kategorije
  • temeljitost, odgovornost i volja za učenjem

Pozivamo zainteresirane kandidate da nam pošalju svoj životopis na sljedeći link. Bit će kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži krug.

U slučaju poteškoća s prijavom, možete poslati upit na zivotopis@electus.hr ili se javiti na broj 091 227 4853.