Sistem administator za ICT rješenja (m/ž)

Zagreb, Hrvatska

Electus DGS d.o.o. vodeća je agencija za privremeno zapošljavanje na području Hrvatske.

Za našeg klijenta, tvrtku s preko 30 godina iskustva u inovacijama te isporuci ICT rješenja, tražimo odgovorne i pouzdane osobe za rad na poziciji:

Sistem administrator za ICT rješenja (m/ž)

RADNO MJESTO NUDI:

  • dugoročan radni odnos
  • osigurano minimalno 22 dana godišnjeg odmora
  • božićnicu i regres
  • dar za dijete, sufinanciranje vrtića, poklon bon za rođendan, Multisport program
  • osigurane sistematske preglede
  • radno vrijeme od 8:30h do 16:30h

UVJETI

  • relevantno iskustvo u pružanju podrške korisnicima Office 365 sustava, Microsoft alata te Azure-a
  • minimalno 2 godine iskustva iz područja sistem administracije
  • spremnost na povremeni rad nakon 17h za potrebe izmjena sustava kod poslovnih korisnika

ODGOVORNOSTI

  • održavanje i konfiguracija rada računalnih sustava kod poslovnih korisnika
  • provođenje redovitih nadogradnji sustava
  • otvaranje accounta te priprema računala za nove korisnike
  • dokumentiranje konfiguracija i analiziranje system loga
  • nadgledanje rada mrežne infrastrukture
  • educiranje korisnika o korištenju sustava te rješavanje upita i problema u radu sustava

Pozivamo zainteresirane kandidate da se prijave na natječaj slanjem svog životopisa putem linka za prijavu. Kandidati koji uđu u uži krug bit će kontaktirani. U slučaju poteškoća sa slanjem prijave, možete nam se obratiti na e-mail zivotopis@electus.