Skladištar / logističar (m/ž)

Zagreb - Žitnjak, Hrvatska

Electus DGS d.o.o. vodeća je agencija za privremeno zapošljavanje na području Hrvatske.

Za našeg klijenta, Grafički zavod Hrvatske d.o.o., vodeću kompaniju u grafičkoj industriji, tražimo osobe za rad na poziciji:

(Zagreb - Žitnjak)

Nudimo:

  • mogućnost dugoročnog zapošljavanja
  • rad u jutarnjoj smjeni
  • naknadu za prijevoz i bonuse za radne rezultate
  • mogućnost stručnog usavršavanja i napredovanja
  • rad u stabilnoj i uspješnoj organizaciji

Odgovornosti:

  • zaprimanje i komisioniranje robe u skladištu
  • isporuka repromaterijala u proizvodnju
  • priprema robe za dostavu vozilom po Zagrebu
  • provođenje dnevnih zadataka u transportu/isporukama
  • održavanje dostavnog vozila

Uvjeti:

  • poželjno iskustvo u istim/sličnim poslovima
  • položen ispit za viličara je prednost
  • vozačka dozvola B kategorije (C kategorija je prednost)
  • dobro poznavanje rada na računalu (MS Office)
  • sistematičnost, točnost, samostalnost i sklonost timskom radu

Pozivamo zainteresirane kandidate da se prijave na natječaj popunjavanjem niže navedenog obrasca ili prilaganjem životopisa. Ako imate poteškoće sa slanjem prijave, možete nas kontaktirati slanjem upita na oglas@electus.hr.

Opis posla

Osobne informacije
Profesionalne informacije