Skladištar (m/ž)

Zagreb, Hrvatska

Oglas više nije dostupan

Electus DGS d.o.o. vodeća je agencija za privremeno zapošljavanje na području Hrvatske.

S ciljem nastavka uspješnog poslovanja, za našeg Klijenta, vodeću tvrtku u proizvodnji mjernih transformatora, generatora i motora, tražimo kandidate za rad na poziciji:

(Zagreb - Jankomir)

Nudimo:

  • mogućnost dugoročnog zapošljavanja
  • slobodne vikende
  • plaćen prijevoz prema mjestu stanovanja
  • naknadu za topli obrok i smjenski rad
  • božićnicu, regres, uskrsnicu, dar u naravi i dar za djecu
  • dodatna usavršavanja i mogućnost napredovanja

Odgovornosti:

  • prijem i priprema dijelova za proizvodnju
  • preslagivanje i pranje sirovina
  • rastavljanje sanduka u kojima dolaze sirovine
  • rukovanje viličarom, dizalicom i sredstvima za pranje (poslodavac osigurava osposobljavanje za rukovanje viličarom i dizalicom)
  • rad prema nalogu nadređenog

Uvjeti:

  • SSS
  • vozačka dozvola B kategorije
  • spremnost na rad u dvije smjene
  • dozvola za viličar je poželjna, ali nije uvjet
  • volja za usavršavanjem i učenjem

Pozivamo zainteresirane kandidate da nam pošalju svoj životopis na sljedeći link. Bit će kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži krug.

U slučaju poteškoća s prijavom, možete poslati upit na zivotopis@electus.hr ili se javiti na broj 091 620 1135.