Skladištar promo materijala u prvoj smjeni (m/ž)

Zagreb, Hrvatska

Electus DGS d.o.o. vodeća je agencija za privremeno zapošljavanje na području Hrvatske.

Za našeg Klijenta, najvećeg hrvatskog proizvođača tiska, tvrdog uveza i kožne galanterije, tražimo motiviranu i odgovornu osobu za rad na poziciji:

Skladištar promo materijala u prvoj smjeni (m/ž)

(mjesto rada: Novi Zagreb - istok)

Nudimo:

  • Rad od ponedjeljka do petka u jutarnjoj smjeni
  • Naknadu za prijevoz
  • Mentorstvo i edukaciju pri uvođenju u posao
  • Brzu mogućnost napredovanja te popratne financijske naknade
  • Rad u ugodnoj i motivirajućoj okolini

Odgovornosti:

  • Slaganje naloga na otpremu
  • Manipulacija i slaganje robe unutar skladišta korištenjem viličara
  • Zaprimanje i izdavanje robe uz kontrolu popratne dokumentacije
  • Sudjelovanje u periodičnim inventurama
  • Održavanje urednosti i čistoće skladišnog prostora

Uvjeti:

  • Motivacija za rad i učenje
  • Odgovoran i profesionalan pristup radu
  • Potrebna osnovna informatička pismenost
  • Poželjno prethodno radno iskustvo u skladišnim poslovima, ali nije uvjet
  • Poželjna vozačka dozvola B kategorije

Pozivamo zainteresirane kandidate da se prijave na natječaj slanjem svog životopisa putem linka za prijavu.  Bit će kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži krug.

U slučaju poteškoća s prijavom, možete poslati upit na zivotopis@electus.hr ili se javiti na broj 091 608 4547.

Opis posla

Osobne informacije
Profesionalne informacije