Skladištar

Zagreb, Hrvatska

Electus DGS d.o.o. vodeća je agencija za privremeno zapošljavanje na području Hrvatske.

Za našeg Klijenta, uspješnu tvrtku koja se bavi trgovinom građevnog materijala, tražimo profesionalnu i odgovornu osobu za rad na poziciji:

Skladištar

(mjesto rada: Zagreb - više lokacija)

Odgovornosti:

  • utovar, istovar i slaganje robe na skladištu
  • prijem i otprema robe uz vođenje/ovjeravanje popratne dokumentacije
  • smještanje, sortiranje i pakiranje robe
  • ispravno čuvanje robe i sprečavanje robnih gubitaka
  • odgovornost za urednost i čistoću skladišta

Uvjeti:

  • prethodno radno iskustvo u skladišnim poslovima je prednost, nije uvjet
  • kolegijalnost i timska orijentiranost
  • odgovornost i strpljivost u radu

Nudimo:

  • mogućnost dugoročnog zapošljavanja
  • rad u prvoj smjeni (07 – 15h i 09 – 17h)
  • naknada za prijevoz ovisno o mjestu stanovanja i naknada za topli obrok u iznosu od 100€.
  • razni dodaci na plaću poput božićnice i uskrsnice
  • osigurana edukaciju za upravljanje viličarem, po potrebi
  • profesionalnu radnu okolinu i mogućnost dugoročnog napredovanja

Pozivamo zainteresirane kandidate da se prijave na natječaj popunjavanjem niže navedenog obrasca. Bit će kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži krug.

Ukoliko imate poteškoće sa slanjem prijave, možete nas kontaktirati na: 091 227 4861 ili na oglas@electus.hr.

Skladištar

Opis posla

Skladištar