Specijalist kadrovske administracije

Zagreb, Hrvatska

Electus DGS vodeća je agencija za privremeno zapošljavanje u Hrvatskoj.
Ukoliko ste spremni prihvatiti izazove visokih standarda našeg poslovanja, pridružite se našem timu kao:

Zagreb

Opis poslova:

  • kadrovska administracija radnika
  • administracija suradnje sa Korisnicima
  • priprema izvještaja za poslodavca i klijente
  • osnovni računovodstveni poslovi
  • osiguravanje prijenosa znanja i vještina unutar tima
  • identificiranje i analizira probleme u poslovanju
  • predlaganje preporuka za poboljšanje, kontrolu, nove metode, te druge promjene u svrhu poboljšanja učinkovitosti odjela

Idealni kandidat/kandidatkinja za ovu poziciju posjeduje:

  • minimalno 3 godine radnog iskustva na poslovima vezanim uz kadrovsku administraciju
  • poznavanje radnopravnih propisa i dokumentacije
  • poznavanje osnovnih računovodstvenih propisa vezanih za obračun plaće, troškove zaposlenika i putne naloge
  • iskustvo rada sa izaslanim i stranim radnicima je prednost
  • vrlo dobro znanje rada na računalu (MS Office)
  • sposobnost istovremenog rada na više projekata i orijentiranost na poštivanje rokova
  • izražena odgovornost, preciznost i samostalnost u radu

Uvjeti:

  • ugovor na neodređeno vrijeme uz probni rok
  • fleksibilno radno vrijeme
  • priliku za osobni i profesionalni razvoj, plaćene edukacije
  • stimulativni bonusi i edukacije
  • dodatne pogodnosti (voće, kava, čaj, osigurani sistematski pregled/dopunsko zdravstveno osiguranje)

Ako ste analitična, pedantna i marljiva osoba, spremna za rad u mladom i dinamičnom timu, imate želju za daljnjim unapređenjem svojih vještina i znanja kao predstavnik vodeće agencije u Hrvatskoj – prijavite se sa svojim životopisom do 06. rujna 2022. putem linka. Kandidati koji uđu u uži krug bit će kontaktirani.

Reci prijateljima za ovaj oglas

Osobne informacije
Profesionalne informacije
Dodaj
Dodaj
Dodaj