Specijalist kontrole kvalitete

Petrinja, Croatia

Opis poslova:

  •      planiranje i organizacija uzimanja uzoraka za vanjski monitoring u nadležnim laboratorijima
  •      izrada proizvođačkih specifikacija
  •      zamjena za voditelja laboratorija u stručnom dijelu mikrobiologije
  •      sudjelovanje u istraživanju i razvoju novih proizvoda
  •      poznavanje međunarodnih sustava sigurnosti i kvalitete hrane (IFS, ISO 9001, Halal)
  •      edukacija zaposlenika iz područja HACCP sustava
  •      obrada podataka i izrada izvještaja
  •      izrada dokumentacije na zahtjev kupaca

Uvjeti:

  •      visoka stručna sprema, smjer: prehrambena tehnologija, biotehnologija, veterina, agronomija-prerada
  •      mesa, sanitarno inženjerstvo
  •      poznavanje zakonskih regulativa vezanih za kontrolu hrane
  •      organiziranost i analitičnost
  •      poželjno je poznavanje engleskog  jezika u govoru i pismu
  •      poznavanje rada na računalu (MS Office paketi)
  •      poznavanje auditori sustava sigurnosti hrane, iskustvo u kontroli poslovanja industrije hrane te rada u mikrobiološkom laboratoriju su prednost

Nudimo:

  •      ugovor na određeno vrijeme uz mogućnost produljenja na neodređeno
  •      priliku za osobni i profesionalni razvoj
  •      osigurane edukacije i usavršavanja
  •      uvođenje u posao uz podršku mentora
  •      plaćene troškove prijevoza
  •      dodatne bonuse i nagrađivanja
  •      mogućnost rada i izazovnom, poticajnom i dinamičnom radnom okruženju
  •      rad u uspješnoj kompaniji prepoznatljivog brenda

Ako ste zainteresirani za sudjelovanje u natječaju, molimo Vas da se na natječaj prijavite putem idućeg linka.

Kandidati koji uđu u uži izbor bit će kontaktirani.

Reci prijateljima za ovaj oglas

Osobne informacije
Profesionalne informacije