Specijalist u računovodstvu i financijama

Zagreb, Croatia

Electus DGS vodeća je agencija za privremeno zapošljavanje u Hrvatskoj. Ukoliko ste spremni prihvatiti izazove visokih standarda našeg poslovanja, pozivamo Vas da nam se pridružite!

Opis poslova:

  • organiziranje i koordiniranje aktivnosti oko obračuna plaća
  • obračun plaća i ostalih honorara radnika
  • blagajničko poslovanje
  • knjiženje ulaznih računa, izvoda te ostale dokumentacije
  • priprema financijskih izvještaja
  • ispostavljanje zahtjeva za refundacije po osnovi bolovanja, ozljeda na radu i dr., te vođenje           evidencije naplate istih
  • vođenje i kontrola porezne knjige primljenih i izdanih računa, obračun PDV-a, obračun poreza na dobit
  • praćenje i implementiranje stručnih i zakonskih promjena unutar odjela
  • i ostali poslovi po nalogu nadređenih.

Idealni kandidat/kandidatkinja za ovu poziciju posjeduje:

  • VŠS/VSS, ekonomskog usmjerenja
  • minimalno 5 godina radnog iskustva na istim poslovima
  • poznavanje i praćenje zakona i propisa vezanih za računovodstvo, knjigovodstvo i poreze
  • poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu
  • aktivno korištenje Microsoft Officea
  • izražena odgovornost i samostalnost u radu
  • samoinicijativnost i usmjerenost na detalje
  • analitičnost i preciznost

Uvjeti:

  • ugovor na duži period uz probni rok
  • plaćen puni prijevoz
  • bonusi i nagrade za radni učinak i uspijeh
  • kava, voće, i drugi benefiti unutar ureda
  • priliku za osobni i profesionalni razvoj te plaćene edukacije

Ako ste analitična, pedantna i marljiva osoba, spremna za rad u mladom i dinamičnom timu, imate želju za daljnjim unapređenjem svojih vještina i znanja kao predstavnik vodeće agencije u Hrvatskoj – prijavite se sa svojim životopisom do 22. listopada 2020. putem linka. Kandidati koji uđu u uži krug bit će kontaktirani.

Reci prijateljima za ovaj oglas

Osobne informacije
Profesionalne informacije