Specijalist za administrativnu podršku prodaji (m/ž)

Zagreb, Hrvatska

Electus DGS d.o.o. vodeća je agencija za privremeno zapošljavanje u Hrvatskoj.

S ciljem uspješnog nastavka poslovanja za našeg klijenta, Hrvatski Telekom, tražimo odgovornu osobu koju zanimaju telekomunikacijske tehnologije za rad na poziciji:

(Zagreb)

  • obavljanje općih administrativnih poslova – unos podataka, vođenje evidencija, arhiviranje dokumenata, priprema izvještaja i sl.
  • praćenje i koordinacija poslovnih procesa unutar odjela
  • suradnja s drugim odjelima radi koordinacije aktivnosti
  • pomoć u administrativnim zadacima prema potrebi

Uvjeti:

  • minimalno SSS
  • poželjno iskustvo u administrativnim poslovima, ali nije uvjet
  • izvrsno poznavanje MS Office paketa (Word, Excel, PowerPoint)
  • poželjno razumijevanje engleskog jezika u pisanoj komunikaciji
  • razvijene organizacijske sposobnosti i pažnja na detalje
  • komunikacijske vještine i sposobnost timskog rada

 Nudimo:

  • ugovor na određeno vrijeme putem agencije za privremeno zapošljavanje
  • rad od ponedjeljka do petka u jutarnjoj smjeni
  • naknadu za prehranu i prijevoz
  • mogućnost razvoja karijere
  • motiviranu ekipu koja pokreće prijateljsku radnu atmosferu

Ukoliko ste zainteresirani za rad na ovoj poziciji molimo Vas da se na natječaj prijavite putem linka za prijavu.

Bit će kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži krug.