Specijalist za obračun plaća

Zagreb, Hrvatska

Electus DGS vodeća je agencija za privremeno zapošljavanje u Hrvatskoj. Trenutno smo u potrazi za novim članom našeg odjela računovodstva i financija, na poziciji:

Zagreb ili Rijeka

Opis poslova:

  • priprema, obrada i obračun plaće, drugog dohotka i ostalih primitaka u skladu sa zakonskim regulativama i dogovorenim rokovima
  • priprema temeljnica, izvještaja i potvrda vezanih uz obračun plaće
  • priprema i podnošenje obrazaca JOPPD te svih ostalih obrazaca vezanih uz obračun plaće
  • obračun bolovanja na teret HZZO i podnošenje prijava za povrat sredstava od HZZO-a
  • praćenje i usklada poreznih kartica i predanih JOPPD obrazaca za klijente te SNU
  • izrada statističkih i ostalih izvještaja
  • praćenje aktualnih zakonskih propisa iz područja rada

Idealni kandidat/kandidatkinja za ovu poziciju posjeduje:

  • VŠS/VSS, ekonomskog usmjerenja
  • minimalno 3 godina radnog iskustva na istim poslovima u računovodstvu
  • samostalno prati i poznaje zakone i propise vezane za računovodstvo i poreze
  • znanje rada u poslovnom sustavu Navision (prednost)
  • analitičan je i precizan u radu
  • poštuje rokove i spremno određuje prioritete u radu

 Uvjeti:

  • ugovor na neodređeno vrijeme uz probni rok od 6 mjeseci
  • prilika za osobni i profesionalni razvoj kroz sudjelovanje u obračuna plaća za različite klijente i projekte
  • fleksibilno radno vrijeme
  • dodatni pogodnosti (plaćene edukacije, povremena mogućnost rada od kuće, dar za rođendan, Multisport kartica, voće, kava, čaj, osigurani sistematski pregled/dopunsko zdravstveno osiguranje)

Ako ste analitična, pedantna i marljiva osoba, spremna za rad u dinamičnom timu, imate želju za daljnjim unapređenjem svojih vještina i znanja kao predstavnik vodeće agencije u Hrvatskoj – prijavite se sa svojim životopisom putem linka. Kandidati koji uđu u uži krug bit će kontaktirani.

Reci prijateljima za ovaj oglas

Osobne informacije
Profesionalne informacije
Dodaj
Dodaj