Spremač/Spremačica

Zagreb, Hrvatska

Electus DGS d.o.o. vodeća je agencija za privremeno zapošljavanje na području Hrvatske.

S ciljem uspješnog nastavka poslovanja, za našeg Klijenta, tvrtku koja se bavi proizvodnjom kozmetike prema najvišim europskim standardima, tražimo profesionalnu i odgovornu osobu za rad na poziciji:

(mjesto rada: Zagreb, Jankomir)

  • Briga o urednosti i čistoći novih laboratorijskih, proizvodnih i uredskih prostora
  • Pospremanje ureda i laboratorijskih prostora
  • Dezinficiranje strojeva, podova, stolova i ormara

Uvjeti:

  • NKV/SSS
  • poželjno radno iskustvo na sličnim poslovima, no nije uvjet
  • pedantnost, odgovornost i discipliniranost u provedbi radnih zadataka

Nudimo:

  • Ugovor o radu direktno za klijenta uz mogućnost dugoročnog zaposlenja
  • Rad u dvije smjene (6-14 / 14-22)
  • Slobodne vikende i praznike
  • Uskrsnicu, božićnicu i regres
  • Rad u dinamičnoj i poticajnoj atmosferi

 Pozivamo zainteresirane kandidate da se prijave na natječaj slanjem svog životopisa putem linka za prijavu ili na zivotopis@electus.hr. Bit će kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži krug.