Tehničar za izgradnju i održavanje telekomunikacijske infrastrukture (m/ž)

Vinkovci, Đakovo, Županja, Zagreb, Varaždin, Čakovec, Sisak, Koprivnica, Bjelovar, Zabok, Split, Korčula, Pelješac, Dubrovnik i Metković, Hrvatska

Oglas više nije dostupan

Electus DGS d.o.o. vodeća je agencija za privremeno zapošljavanje u Hrvatskoj.

S ciljem uspješnog nastavka poslovanja za našeg klijenta, HT Servise, tražimo odgovornu osobu koju zanimaju telekomunikacijske tehnologije za rad na poziciji:

Tehničar za izgradnju i održavanje telekomunikacijske infrastrukture (m/ž)

(Vinkovci, Đakovo, Županja, Zagreb, Varaždin, Čakovec, Sisak, Koprivnica, Bjelovar, Zabok, Split, Korčula, Pelješac, Dubrovnik i Metković)

HT Servisi, kao dio HT Grupe, posvećeni su izgradnji i unapređenju telekomunikacijske infrastrukture. Stručnost HT Servisa leži u gradnji mreža, s naglaskom na optičkoj infrastrukturi. HT Servisi planiraju i provode projekte koji oblikuju budućnost povezane digitalne zajednice.

Nudimo ti:

  • ugovor na neodređeno vrijeme, direktno za našeg klijenta
  • naknadu za putne troškove i prehranu
  • sufinanciranje dječjeg vrtića
  • božićnicu, uskrsnicu i regres
  • obuka u skladu s interesima tvrtke i smjerovima osobnog razvoja
  • službeni mobitel koji možete koristiti i u privatne svrhe
  • prijateljsko i poticajno radno okruženje u timu kompetentnih stručnjaka

Od tebe očekujemo:

  • izvođenje kabelmonterskih radova na izgradnji i održavanju bakrene i optičke mreže
  • mjerenje i spajanje postojeće i nove bakrene i optičke mreže
  • rješavanje problema i otklanjanje smetnji telekomunikacijske mreže

Uvjeti koje ispunjavaš:

  • SSS tehničkog ili srodnog smjera
  • vozačka dozvola B kategorije

Ako ste zainteresirani za rad na ovoj poziciji molimo Vas da se na natječaj prijavite putem linka za prijavu.

Bit će kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži krug.